20 Dakikada Zaman Yönetimi kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

20 Dakikada Zaman Yönetimi kitabını Türkçe olarak Eğitim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

20 Dakikada Zaman Yönetimi KİTAP AÇIKLAMASI

HBR 20 Dakikada Serisi, Zaman Yönetimi ile başlıyor.

Fazla zamanınız yok mu? HBR 20 Dakikada Serisi, en temel iş becerilerinde hızla ilerlemenize yardımcı olacak. Bu seri zaman yönetimi, işleri yetiştirmek, proje yönetimi, sanal işbirliği gibi önemli yönetim konularında hızla yeni bilgiler kazanmanıza ve mevcut bilgilerinizi tazelemenize yardımcı olacak kısa ve pratik kitaplardan oluşuyor. Serideki tüm kitaplar, iş dünyasının en güvenilir kaynaklarından, yönetici ve yönetici adayları için hızlıca okunup uygulamaya konabilecek yüzlerce değerli tavsiye sunuyor. 

İşlerinizi zamanında yetiştiremiyor musunuz? Verilen görevleri, son teslim tarihlerini, çalışma programınızı takip etmekte zorluk mu yaşıyorsunuz? Serinin ilk kitabı 20 Dakikada Zaman Yönetimi bu konularda alanında uzman isimlerin size yol göstermesine olanak sağlayacak. Zamanınızı doğru değerlendirmenize, hangi konulara öncelik vermeniz gerektiğini belirlemenize, ertelemelerden ve vazgeçişlerden kurtulmanıza yardımcı olacak.
 

20 Dakikada Zaman Yönetimi KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

20 Dakikada Zaman Yönetimi yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

20 Dakikada Zaman Yönetimi İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Eğitim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

20 Dakikada Zaman Yönetimi kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir