Acı Yok İrade Var Yaratıcının İradesi kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Acı Yok İrade Var Yaratıcının İradesi kitabını Türkçe olarak Eğitim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Acı Yok İrade Var Yaratıcının İradesi KİTAP AÇIKLAMASI

Marziya Bekaydar, tanınmış sertifikalı bir Kazak psikolog, sanat terapisti, NLP pratisyeni, İslamiyet’i savunan doğulu bir kadın. Bunun yanında sevgi dolu bir eş ve annedir.
Yazarın seminerleri, webinarları, eğitimleri, canlı yayınları ve yazdığı bu kitap vesilesiyle çok geniş bir kitleye ulaştı.
Marziya Bekaydar, Allah’ın izniyle bir milyona yakın takipçisi ve yüzbinlere hayranına umut olmaya devam ediyor. Kitabın girişinde kızına hitaben;
“…Unutma ki her şey Yaratan’dan birer nimettir. Olan her şeyde bir hikmet ve iyilik vardır. Mutlaka her şeyin bir başlangıcı ve sonu vardır. Sevgili kızım, sana öğretebileceğim en güzel şey Allah’ı (c.c.) sevmektir. Çünkü kurtuluş ve gerçek mutluluk buradadır. İmkânsız diye bir şey yoktur. İstediğin her şeyi elde edebilirsin, çünkü hadiste Hz. Muhammed(sav) buyurmuştur ki, “Ameller niyetlere göredir.”

Acı Yok İrade Var Yaratıcının İradesi KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Acı Yok İrade Var Yaratıcının İradesi yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Acı Yok İrade Var Yaratıcının İradesi İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Eğitim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Acı Yok İrade Var Yaratıcının İradesi kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir