Aşk Çağlayanı Mevlana kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Aşk Çağlayanı Mevlana kitabını Türkçe olarak İslam Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Aşk Çağlayanı Mevlana KİTAP AÇIKLAMASI

“Gel, gel, gel!…” Diyen Adam… “Gel !” dedi, sevgiye çağırdı. “Gel !” dedi, saygıya çağırdı. “Gel !” dedi, şefkate, merhamete ve kulluğa çağırdı. Hiç itici, tepici, dışlayıcı olmadı. Düşmanlığı, kanı kini, ayrımcılığı silip attı. Herkesi kucakladı. Her gecesi kadir, her rastladığı Hızır’dı. Örneği, önderi, kılavuzu Resulullah’tı. Daim aşkla şakıdı, aşkı şakıdı. Ayrılıklardan yandı yakıldı. Dostu Allah’tı. O, Mevlâna’ydı. Başımızın tacıydı… Şimdi yüreklerimiz daha bir yaralı, bekliyor Mevlâna ahlaklıları. Ä°lhamı “Mesnevi” den alıp sevgiyi asra taşıyanları… Yeniden ve bir daha sevgiyi hakim kılmak için Mevlâna’laşanları… Bekliyor yüreklerimiz daha bir yaralı, hep çağıran, hep “Gel !” diyen adamı. Bütün bir insanlık çağırır oldu gözleri yaşlı. Bu eser, o candan davetlere bir cevap olmalı.

Aşk Çağlayanı Mevlana KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Aşk Çağlayanı Mevlana yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Aşk Çağlayanı Mevlana İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

İslam Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Aşk Çağlayanı Mevlana kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir