Audaces Idea ve Audaces 4D Programları ile Bilgisayar Destekli Moda Tasarımı kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Audaces Idea ve Audaces 4D Programları ile Bilgisayar Destekli Moda Tasarımı kitabını Türkçe olarak Bilgisayar kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Audaces Idea ve Audaces 4D Programları ile Bilgisayar Destekli Moda Tasarımı KİTAP AÇIKLAMASI

21. Yüzyıl, dördüncü sanayi devrimi (Endüstri 4.0) olarak adlandırılan ve geleceğin şekillenmesinde kilit rol oynayan bir süreci ifade etmektedir. Büyük Veri ve Analiz, Otonom Robotlar, Simülasyon, Yatay ve Dikey Sistem Entegrasyonu, Nesnelerin İnterneti, Siber Güvenlik, Bulut Sistemler, Eklemeli Üretim ve Artırılmış Gerçeklik, Mobil Araçlar, 3D/4D Yazıcılar endüstriyel üretimi şekillendirmede birincil derecede etkili olduğu belirlenen teknolojik trendlerdir. Yeni teknolojilerin etkisi, üretim süresini hızlandıran, malzeme israfını azaltan ve süreç kısaltma, otomasyon simülasyonu yoluyla ürün veya sistem kalitesini artıran, üretimin her alanındaki uygulamalarıyla kendini göstermektedir.Endüstri 4.0 teknolojilerinin moda ve tekstil sektörü işgücü yapısında değişikliğe neden olacağı yeni iş kolları ve meslek grupları yaratacağı bilinmektedir. Sektörde, alanın gerektirdiği bilgisayar teknolojilerini kullanabilen, stratejik düşünebilen, yaratıcı ve koordinasyon yetkinlikleri yüksek çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle kitapta,  bilgisayar destekli tasarım programı Audaces Idea ve Audaces 4D kullanımı ele alınmıştır. Kitabın, moda sektörüne ve bu alanda eğitim alan öğrencilere katkısının olması dileğimle…

Audaces Idea ve Audaces 4D Programları ile Bilgisayar Destekli Moda Tasarımı KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Audaces Idea ve Audaces 4D Programları ile Bilgisayar Destekli Moda Tasarımı yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Audaces Idea ve Audaces 4D Programları ile Bilgisayar Destekli Moda Tasarımı İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Bilgisayar kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Audaces Idea ve Audaces 4D Programları ile Bilgisayar Destekli Moda Tasarımı kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir