Aylak Sınıfın Teorisi & Kurumların İktisadi İncelemesi kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Aylak Sınıfın Teorisi & Kurumların İktisadi İncelemesi kitabını Türkçe olarak Ekonomi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Aylak Sınıfın Teorisi & Kurumların İktisadi İncelemesi KİTAP AÇIKLAMASI

Veblen’in muazzam eseri, varlık sahibi olan ya da varlık sahibi olma peşinde koşan ve varlık sahibi olmanın ötesine bakan, yüksek mevki isteyen veya varlık sahibi olmanın satın alma anlamına geldiğine inanan insanların davranışlarının kapsamlı ve zaman üstü bir yorumlamasıdır. “Aylak Sınıfın Teorisi”ni en azından bir kez okumayan kimse gerçekten yeterince okumamıştır.
J. Kenneth GALBRAITH

Açıktır ki, Veblen’in, Amerika kültürünün mahir sosyolojik eleştirisini yaptığı kapsamlı çalışması ve muazzam analizi, insan doğasındaki yıkıcı değişimi anlamada bize yardımcı olabilir.
Max HORKHEIMER

Thorstein Veblen, Amerika’nın yetiştirdiği en iyi Amerika eleştirmenidir.
C. Wright MILLS

Russell’ın eserini okurken oldukça keyifli saatler geçirdim; öyle ki aynı döneme ait başka hiçbir bilimsel yazar içinbunu söyleyemem, tabii ki Thorstein Veblen hariç.
Albert EINSTEIN

“Distinction”un hiçbir yerinde “Aylak Sınıfın Teorisi”ne atıf yoktur; bu unutkanlık o kadar kafa karıştırıcıdır ki,
R. Aron’un ‘Veblen okudunuz mu’ başlıklı bir metinle önsözünü kaleme aldığı bu çalışma, 1960’ların Avrupa
Araştırma Merkezi’nin alt kültürünün klasiklerinden biridir.
Claude GRIGNON

Aylak Sınıfın Teorisi & Kurumların İktisadi İncelemesi KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Aylak Sınıfın Teorisi & Kurumların İktisadi İncelemesi yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Aylak Sınıfın Teorisi & Kurumların İktisadi İncelemesi İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ekonomi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Aylak Sınıfın Teorisi & Kurumların İktisadi İncelemesi kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir