Bilinmez Bilinenler & İlkokul Öğrencileri, Velileri ve Okuryazar Olan Herkes İçin Temel Bilgiler kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Bilinmez Bilinenler & İlkokul Öğrencileri, Velileri ve Okuryazar Olan Herkes İçin Temel Bilgiler kitabını Türkçe olarak Eğitim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Bilinmez Bilinenler & İlkokul Öğrencileri, Velileri ve Okuryazar Olan Herkes İçin Temel Bilgiler KİTAP AÇIKLAMASI

1958 yılında Sarıkamış’ta doğdum. İlk, orta, lise öğrenimimi Sarıkamış’ta tamamladıktan sonra Ankara Eğitim Enstitüsü ve Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünü bitirdim. Yurdun çeşitli yerlerinde sınıf öğretmeni olarak görev yaptım ve 2019 yılında emekli oldum.
 
Okuryazar olmanın ne büyük bir ayrıcalık olduğunu bilmenin, bildiklerini sadece kendisi için saklamanın doğru olmadığını düşündüm. Bilinenleri paylaşmanın sağlanmasının ve anlamlandırılmasına, yorumlanmasına basitçe açıklanmasına katkı sunmanın gereğine inandım. Bilgilerin kalıcı olabilmesinin ve bunun yolunun da bunları kitap haline getirmekten geçtiğini düşündüm.
 
Türkçe günümüzde geniş bir coğrafyada konuşulmakta ve anlaşılmaktadır. Destanlarımızdan, şiirlerimizden, romanlarımızdan, hikâyelerimizden ve fıkralarımızdan, dilbilgisi kurallarından oluşan Türkçemizin her yönüyle zengin bir dil olduğunu biliyoruz.
 
Matematik dili evrensel olmakla birlikte, doğumdan ölüme kadar devam eden bir aralıkta bizimledir. Rakamlarla oynamanın kurallarının bilinmesiyle insanın kendini garantiye aldığını da yaşantımız boyunca gözlemlemekteyiz.
 
Mihver (eksen) ders olarak değerlendirilen Fen Bilgisinin, yaşama ve iş dersi olarak görüldüğünü, yaşantımızın bütün evrelerinde bizimle olduğunu sürekli olarak deneyimlemekteyiz.
 
Sosyal Bilgilerle, üzerinde yaşadığımız Türkiye’mizin ne muhteşem bir ülke olduğunu bilerek bu cennet vatanı bizlere emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnet ve rahmetle yâd etmenin, “Dünya üzerinde ben de varım!” demenin mutluluğunu her Türk vatandaşı hissetmektedir.  
 
Bu düşüncelerle kitaplaştırdığım emeğimin dikkate değer bulunmasını ve okuryazar olan herkese bir şeyler katmasını diliyorum.
 
Abdullah SIĞIN
 

Bilinmez Bilinenler & İlkokul Öğrencileri, Velileri ve Okuryazar Olan Herkes İçin Temel Bilgiler KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Bilinmez Bilinenler & İlkokul Öğrencileri, Velileri ve Okuryazar Olan Herkes İçin Temel Bilgiler yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Bilinmez Bilinenler & İlkokul Öğrencileri, Velileri ve Okuryazar Olan Herkes İçin Temel Bilgiler İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Eğitim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Bilinmez Bilinenler & İlkokul Öğrencileri, Velileri ve Okuryazar Olan Herkes İçin Temel Bilgiler kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir