Cennetten Kareler / National Geographic kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Cennetten Kareler / National Geographic kitabını Türkçe olarak Sanat Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Cennetten Kareler / National Geographic KİTAP AÇIKLAMASI

Borneo’da , ağaç tepelerinde hoplayıp zıplayan gergedan boynuzgagaların sunduğu şiirsel görüntüyü objektifiyle sonsuzluğa taşıyan Tim Laman için bu görüntü cennetten bir kare gibiydi.Ve bu kare , National Geographic fotoğrafçıları ve yazarlarının kendi yeryüzü cennetlerini okurlarıyla paylaştıkları “Cennetten Kareler “ başlıklı portfolyada yer alan 155 görüntüden sadece biri.

Flip Nicklin , mükemmeli , “efsanevi ve büyüleyici yaratıklar “ olarak tanımladığı balinaları izmelede bulunuyor.Gerd Ludwing , yağmurlu bir günde bir Berlin sokağından hızla geçen bisikletçiyi gördüğünde özgürlüğü hissediyor.Susie Post Rust , nefes almanın kendisinin bir cennet olduğunu kanıtlıyor.

Peki , eğer mutluluk soluduğumuz hava , içtiğimiz su , yaşadığımız yerse , cennet yitirildiğinde ne olur?Fotoğrafçı Meggie Steber ,”Cenneti ne hale getirdiğimizi görmek insanı gerçekten hayrete düşürüyor “ diyor.Bu kareler , içlerinde , umudun , hızla harekete geçme gereğinin yanı sıra dünyamızın en güzel manzaralarını korumak için yepyeni esin kaynaklarını da barındırıyor.

Cennetten Kareler / National Geographic KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Cennetten Kareler / National Geographic yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Cennetten Kareler / National Geographic İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sanat Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Cennetten Kareler / National Geographic kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir