Cürümlerin Tasnifi Bakımından Suçun Hukuki Konusu kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Cürümlerin Tasnifi Bakımından Suçun Hukuki Konusu kitabını Türkçe olarak Hukuk Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Cürümlerin Tasnifi Bakımından Suçun Hukuki Konusu KİTAP AÇIKLAMASI

Doçentlik tezi olarak hazırlanan ve 1970 yılında Ankara Hukuk Fakültesi tarafından yayımlanan bu çalışmanın, hâlen ülkemiz ceza hukuku doktrininde ciddi boyutlara varan kavram kargaşasının giderilmesine yardımcı olacağı konusunda genç meslektaşlarımın beni ikna etmeleri üzerine, elli yıl sonra yeniden basılmasına birlikte karar verdik.

Bu çalışmada göndermede bulunulan milli ve yabancı mevzuatın ciddi değişikliklere uğramış, hatta bazılarının yürürlükten kaldırılmış olmasına rağmen, çalışmanın metodolojik özelliği nedeniyle söz konusu değişikliklerin işin özü yönünde önemli olmadığı göz önünde bulundurularak herhangi bir düzeltme yapmaya gerek görülmemiştir.
 
Nevzat Toroslu

İçindekiler

Metot Meselesi
Hususî Kısımla İlgili Meseleler
Birinci Bölüm
Cürümlerin Tasnifi Kriterleri
İkinci Bölüm
Suçun Hukukî Konusu
Üçüncü Bölüm
Hususî Kismin Sistematiği Yönünden Hukukî Konu Kriterinin Değerlendirilmesi
Dördüncü Bölüm
Cürümlerin Konusunu Teşkil Eden Hukuki Varliklarin Tasnifi

Cürümlerin Tasnifi Bakımından Suçun Hukuki Konusu KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Cürümlerin Tasnifi Bakımından Suçun Hukuki Konusu yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Cürümlerin Tasnifi Bakımından Suçun Hukuki Konusu İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Hukuk Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Cürümlerin Tasnifi Bakımından Suçun Hukuki Konusu kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir