Doğanın Düşmanı/Kapitalizmin Sonu mu, Dünyanın Sonu mu? kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Doğanın Düşmanı/Kapitalizmin Sonu mu, Dünyanın Sonu mu? kitabını Türkçe olarak Felsefe ve Düşünce Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Doğanın Düşmanı/Kapitalizmin Sonu mu, Dünyanın Sonu mu? KİTAP AÇIKLAMASI

Tutkulu, inançlı bir dille yazılmış iddialı bir kitap Doğanın Düşmanı. Bir yandan kapitalizmi tutkuyla eleştirerek ona karşı alternatif üretmenin artan ekolojik kriz yüzünden tarihte hiç olmadığı ölçüde hayat-memat meselesi haline geldiğini gösteriyor. Diğer yandan, çağdaş fizik ve biyolojinin verilerinden yararlanarak, doğanın ayrılmaz bir parçası olması anlamında insan’ın ne demek olduğuna dair iddialı bir antropoloji kuramı geliştiriyor.
Marksizm, ekofeminizm ve doğa felsefesini bir araya getiren ufuk açıcı bir sentez: Bu terorik serimlemeyle yetinmeyen yazar, ne yapmalı? diye soruyor, cevaplar geliştiriyor, alternatif bir siyaset pratiğini yönlendirecek ilkeler belirliyor, sol siyaseti felç etmiş pratik siyasi sorunlara çözüm yolları öneriyor.

Doğanın Düşmanı/Kapitalizmin Sonu mu, Dünyanın Sonu mu? KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Doğanın Düşmanı/Kapitalizmin Sonu mu, Dünyanın Sonu mu? yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Doğanın Düşmanı/Kapitalizmin Sonu mu, Dünyanın Sonu mu? İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Felsefe ve Düşünce Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Doğanın Düşmanı/Kapitalizmin Sonu mu, Dünyanın Sonu mu? kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir