Duyarlı Davranışlar kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Duyarlı Davranışlar kitabını Türkçe olarak Diğer kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Duyarlı Davranışlar KİTAP AÇIKLAMASI

Genç kadınlar ve erkekler için…

Gündelik yaşamda duyarlı davranışlar… Birkaç örnek mi istiyorsunuz, buyrun okuyun. Cep telefonu ve bilgisayarı uygarca kullanma yöntemleri… İş yaşamında yazılı olmayan ama insanı başarıya götüren davranışlar… Giyimde ve makyajda asla ve asla yapılmaması gerekenler… Kürsüde, şirket yöneticilerinin karşısında etkili konuşabilmek için bazı öneriler… İş seyahatinde, gezilerde, uçakta ve gemide davranışlar, giyim önerileri… Yürüyen merdivenlerde, döner kapılarda davranışlar… Fotoğraf çektirirken dikkat edilecekler… Doktora giderken yapılacaklar…

Ve… Müşterek hayattan ne anlıyorsunuz? Kadınların müşterek hayattan beklentileri…

Duyarlı Davranışlar KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Duyarlı Davranışlar yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Duyarlı Davranışlar İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Diğeri kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Duyarlı Davranışlar kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir