Gezi Notları kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Gezi Notları kitabını Türkçe olarak Turizm Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Gezi Notları KİTAP AÇIKLAMASI

Çocukluğumda ailemin görevi nedeniyle dolaştıkları Anadolu’nun ve Trakya’nın birçok kentlerini, kasabalarını onlarla birlikte gezdiğimden mi, yoksa ilkokuldan beri sürekli okuduğum öykülerin, romanların geçtiği yerleri hayal gücümle sanki ben de oradaymışım gibi belleğime kazıdığımdan mı nedir, bir gezi tutkunu olup çıktım. Bugüne dek, Evliya Çelebi gibi, Kuzey Avrupa’dan uzak Doğu’ya, Kıbrıs’tan Amerika’ya. Orta Avrupa ülkelerinden Rusya’ya kadar bir çok yeri görmeye fırsat buldum. Bu gezilerimden yalnızca Rusya ve Uzakdoğu’ya, bir de Bulgaristan, Romanya’ya olanlarını organize turlarla yaptım, bu turlar da normal turistik turlar değil, belirli bir meslek grubunun düzenlediği özel turlardı. Geri kalanları arkadaş ve akrabalarımın yanına gitmek için tek başıma ya da annemle yakın bir kaç arkadaşımla yaptığım gezilerdi. (önsöz)

Gezi Notları KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Gezi Notları yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Gezi Notları İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Turizm ve Gezi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Gezi Notları kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir