Gitar Metodu kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Gitar Metodu kitabını Türkçe olarak Müzik Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Gitar Metodu KİTAP AÇIKLAMASI

Gitar Metodu’nu, herkes kolay ulaşsın, maliyeti düşük olsun, günümüz teknolojisine uygun olsun düşüncesiyle oluşturdum. Uzun süreli birikimlerimi aktarmaya çalıştım. Başta YouTube olmak üzere bir çok platformdan sizlere ulaşmayı hedefledik. Gitar çalmak iyi bir öğretmen ve metot yardımıyla kolayca öğrenilebilir. Bu kitapta tüm eserler basitten zora doğru sıraladı. Karekodları telefonunuza okutarak ulaşacağınız YouTube videoları hazırlandı. Gelecek çalışmalarda yer almasını istediğiniz eserleri siz seçin diye isteklerinizi de alıyoruz. Kitabı olsun olmasın Instagram YouTube dikkatmuzisyenvar.com üzerinden her türlü desteği sağlıyoruz. İnternet üzerinden gitar buluşmaları yapıyoruz. Siz de bu şarkının bir notası olmak istemez misiniz? Sevgiler..

Gitar Metodu KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Gitar Metodu yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Gitar Metodu İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Müzik Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Gitar Metodu kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir