Gizlenen Yönleriyle İslam Gerçeği kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Gizlenen Yönleriyle İslam Gerçeği kitabını Türkçe olarak İslam Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Gizlenen Yönleriyle İslam Gerçeği KİTAP AÇIKLAMASI

İslam temel anlayış olarak kusursuz bir biçimde acı ve çekişme dinidir. İslam ganimet ve şiddet ile beslenen, ganimet elde etmek için savaşlar yapan ve soygun yöntemine başvuran, farklı fikirlere karşı olan ve farklı fikirlere karşı şiddetli tepki veren, farklı fikirleri yaşatmayan veya yaşamaları için haraca bağlayan basit kurallardır. İslam’ın, insanı ve insan aklını yok sayan, sevgiden yoksun iman esaslı basit düşünce yapısının, kural ve sınır tanımayan tutumunun, acı, gözyaşı ve anaların feryatlarına sebep olduğunu biliyoruz. İslam tarihi bu tür olaylarla doludur. Acıya, üzüntüye, gözyaşına ve anaların feryatlarına maruz kalan toplumların ahlaki ve vicdani olgunluğa ulaşması gerekirken, orta çağ köleci erkek toplumun kurallarına bağlı kalmakta ısrar eden İslam toplumları, onca yaşadıklarına rağmen ahlaki ve vicdani olgunluğa erişememiştir. İnsanlara acı ve üzüntü veren bütün bu olayların nedeni, insanların sevgiden yoksun iman ile yaşamlarını şekillendirmek istemeleridir. Bunun için de gizlenen yönleriyle “İslam Gerçeği” nedir incelemek gerekir.

Gizlenen Yönleriyle İslam Gerçeği KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Gizlenen Yönleriyle İslam Gerçeği yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Gizlenen Yönleriyle İslam Gerçeği İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

İslam Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Gizlenen Yönleriyle İslam Gerçeği kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir