Gumbil – Gupik Bi Gupik Haîkû kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Gumbil – Gupik Bi Gupik Haîkû kitabını Türkçe olarak Farklı dillerdeki kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Gumbil – Gupik Bi Gupik Haîkû KİTAP AÇIKLAMASI

Sidîq Gorîcan baş serwextî haîkûyê; şêwaz, naverok û felsefeya wê bûye. Ez di her haîkûyekê da rastî vê ‘alema ji zimanek sade, reng û dengên zelal û atmosfera bextewar û cîhana zarokane têm. Haîkuyên Gorîcan Rismeka gellek ciwan û zindî ye, tu dibêjî qey li ser girekî yî û li wê  dîmenê temaşe dikî.

 
Berken Bereh

 

 
çik mam fekirî 
li şax û belga j’hev dûr — 
yek rût yek mirî
         *
j’singê dêya min 
deyn kirîye bêhna xwe
kulîlka sincîyê

Gumbil – Gupik Bi Gupik Haîkû KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Gumbil – Gupik Bi Gupik Haîkû yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Gumbil – Gupik Bi Gupik Haîkû İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Farklı dillerdeki kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Gumbil – Gupik Bi Gupik Haîkû kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir