İyi Eğitimli Yönetici Masalı kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

İyi Eğitimli Yönetici Masalı kitabını Türkçe olarak Ekonomi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

İyi Eğitimli Yönetici Masalı KİTAP AÇIKLAMASI

Esnek ve çevik şirketler kendini, müşteriye sunulan ürün ve hizmetleri, bunları ortaya çıkaran süreç ve teknolojileri geliştirecek yenilikler yapmaya adamış küçük ve farklı fonksiyonda ekiplerden oluşuyor. Bu yeni anlayış da artık yeni tür liderlere ihtiyaç duyuyor. Amacına tutkuyla sarılan, benimsemiş olduğu değerleri istikrarlı ve tutarlı şekilde uygulayan ve sadece aklıyla değil duygularıyla harekete eden liderler aranıyor. Koyulan hedefi başarmak için disiplinle çalışmak önemlidir ama bu aynı zamanda insanlarla uzun vadeli ve anlamlı ilişkiler kurmayı da gerektirir. Ekip üyeleri, işlerini yapabilecek beceriye sahip olduklarına dair özgüven taşıyor mu? Bilgi paylaşımında şeffaflık var mı? Sorumluluk duygusu ve bağlılığın takdir edileceğine inanılıyor mu? Eleştiri korkusu olmadan farklı fikirlerin dile getirilebildiği bir psikolojik güven alanı oluşturulabildi mi? Kararlılığın sürdürülebilir olacağına inanılıyor mu? Uzlaşma sağlanan kararlara sadık kalınıyor mu? Bu sorular şeffaf ve güven veren bir kültür için kritik önemdedir. Bu kültür çerçevesinde ekipler duygusal zekâyı daha da geliştirebilir ve bunu yaparken genel performanslarını artırabilirler. Bu hayati konularda alanında uzman yazarlardan başarılı ilke ve uygulamalara yönelik fikirler sunan bu makaleler bilgi birikiminizi artırıp bakış açışınızı geliştirecek ve elinizdeki yetenekleri en iyi şekilde kullanabilmeniz için size yol gösterecektir.

İyi Eğitimli Yönetici Masalı KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

İyi Eğitimli Yönetici Masalı yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İyi Eğitimli Yönetici Masalı İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ekonomi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

İyi Eğitimli Yönetici Masalı kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir