Kapitalizm Nasıl Sona Erecek? & Aksayan Bir Sistem Üzerine Yazılar kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Kapitalizm Nasıl Sona Erecek? & Aksayan Bir Sistem Üzerine Yazılar kitabını Türkçe olarak Ekonomi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Kapitalizm Nasıl Sona Erecek? & Aksayan Bir Sistem Üzerine Yazılar KİTAP AÇIKLAMASI

Çağdaş siyaset ve ekonomi uzmanı Wolfgang Streeck’e göre dünya değişmek üzere: İkinci Dünya Savaşı’nın gölgesinde bir araya gelen demokrasi ile kapitalizm yavaş yavaş ayrılıyor. Bir zamanlar finans sektörünün aşırılıklarını kısıtlayan düzenleyici kurumlar çöktü ve Soğuk Savaş sonrası kapitalizmin nihai zaferinin ardından, piyasaların liberalleşmesini geri alabilecek hiçbir siyasi kurum yok.
 
Kapitalizm artık kritik bir durumda. Büyüme yerini durgunluğa bıraktı; eşitsizlik istikrarsızlığa yol açtı ve para ekonomisine olan güven neredeyse tamamen ortadan kalktı. Dünya azalan büyüme, oligarşik yönetim, küçülen bir kamusal alan, kurumsal yozlaşma ve uluslararası anarşiyle tanımlanır hale geldi ve bu hastalıkların tedavisi yok.
 
Peki, Kapitalizm Nasıl Sona Erecek?
Bir patlamayla mı yoksa bir inlemeyle mi?

Kapitalizm Nasıl Sona Erecek? & Aksayan Bir Sistem Üzerine Yazılar KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Kapitalizm Nasıl Sona Erecek? & Aksayan Bir Sistem Üzerine Yazılar yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Kapitalizm Nasıl Sona Erecek? & Aksayan Bir Sistem Üzerine Yazılar İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ekonomi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Kapitalizm Nasıl Sona Erecek? & Aksayan Bir Sistem Üzerine Yazılar kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir