Kendi Kendine Terapi kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Kendi Kendine Terapi kitabını Türkçe olarak Psikoloji Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Kendi Kendine Terapi KİTAP AÇIKLAMASI

Ruh halinizi anlamak ve zihninizin derinlerinde yatan duygusal sorunları çözümlemek ister misiniz?
 
Kendi Kendine Terapi en çağdaş psikoterapi yaklaşımlarından birini, İçsel Aile Sistemleri (İAS) terapisini danışanlardan terapistlere kadar herkes için ulaşılabilir kılan bir uygulama. Özsaygı, erteleme, depresyon ve ilişki sorunları dahil birçok konuda etkili olan İAS, kendi zihninizin karmaşıklığını anlamanıza da yardımcı oluyor.
 
“Earley’nin yazım tarzı akıcı, öğrettiği yöntem kadar şefkatli ve saygılı. Okur her adımda desteklendiğini ve teşvik edildiğini hissediyor. Daha dolu, daha zengin, daha anlamlı bir hayat yaşamak ya da bunun için başkalarına yardım etmek isteyen herkesin bu kitabı okuması gerekir.”
Dr. Ann Weiser Cornell
 
“İAS’nin en önemli özelliği işe yaraması. Bu kitabı kendi üzerinde derinlemesine ama güvenli bir şekilde çalışmak isteyen herkese öneririm, son derece etkili ve büyüleyici olduğu konusunda bana hak vereceksiniz. Bu müthiş kitap harika bir başlangıç. Şimdiye dek hiçbir terapi sisteminden bu denli etkilenmemiştim.”
Jason Wingate

Kendi Kendine Terapi KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Kendi Kendine Terapi yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Kendi Kendine Terapi İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Psikoloji Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Kendi Kendine Terapi kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir