Metalik Kadınlar Kadife Erkekler kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Metalik Kadınlar Kadife Erkekler kitabını Türkçe olarak Kadın Erkek Gelişim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Metalik Kadınlar Kadife Erkekler KİTAP AÇIKLAMASI

Dişi Kadından Dişli Kadına Erkek Adamdan İdeal Erkeğe
Son yüzyılda kadınlar güçlendi, Amazon Kadınların günümüzdeki versiyonuna dönüştü; Metalik Kadın oldu. Evde, iş yerinde, yaşamın her kademesinde söz sahibi oldu. Ezilmemek için okudu, kariyer yaptı. Erkek egemen toplumun yetersizliğine başkaldırdı, toplumu evirip-çevirmeye, dönüştürmeye çalıştı. Yoruldu, çok yoruldu.  Bununla birlikte günümüz erkekleri de Kadife Erkeğe dönüştü.  Sonuçta bu süreç kadın ve erkeği mutlu etti mi?  Elinizdeki kitap, günümüz kadın erkek ilişkilerine yepyeni bir açıdan bakıyor.  Bu bakış açısı tüm Dünya’da yankı bulacak, kadın erkek ilişkilerinde yepyeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.  Heyecan ve keyifle okuyacaksınız.

Metalik Kadınlar Kadife Erkekler KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Metalik Kadınlar Kadife Erkekler yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Metalik Kadınlar Kadife Erkekler İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Kadın Erkek Gelişim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Metalik Kadınlar Kadife Erkekler kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir