Mutluluk Bir Alışkanlıktır: Psiko Sibernetik kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Mutluluk Bir Alışkanlıktır: Psiko Sibernetik kitabını Türkçe olarak Psikoloji Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Mutluluk Bir Alışkanlıktır: Psiko Sibernetik KİTAP AÇIKLAMASI

Mutluluğa giden herhangi bir yol yok.
Mutluluk bizzat yoldur.
 
Dr. Maxwell Maltz; bir cerrah, yazar ve konuşmacı olarak başarılı bir kariyerin ardından 1960 yılında Psiko-Sibernetik denilen kendi kişisel gelişim fenomenini yarattı. Bir plastik cerrah olan Dr. Maltz bazı hastalarının mutsuzluk, değersizlik ve kişisel güvensizlik gibi duygularının ameliyattan sonra da devam ettiğini görünce “dışsal yara izlerini” tedavi etmekten ziyade “içsel yara izlerini” tedavi etmeye başladı.

Dr. Maltz tüm dünyada 35 milyondan fazla satan bu kitapta geliştirdiği kavramlar ve stratejilerle, herkese özel o biricik yolun nasıl yürüneceğini anlattı. Bahsettiği ilkeler ve tekniklerle bugün de dünyanın her yerinde insanlara ilham vermeye ve hayatlarını değiştirmeye devam ederek zihinsel zincirlerinizi kırmak için sizi dönüşüme davet ediyor.

Mutluluk Bir Alışkanlıktır: Psiko Sibernetik KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Mutluluk Bir Alışkanlıktır: Psiko Sibernetik yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Mutluluk Bir Alışkanlıktır: Psiko Sibernetik İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Psikoloji Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Mutluluk Bir Alışkanlıktır: Psiko Sibernetik kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir