Nasrettin Hoca Aramızda kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Nasrettin Hoca Aramızda kitabını Türkçe olarak Eğlence ve Mizah Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Nasrettin Hoca Aramızda KİTAP AÇIKLAMASI

Mizah yazarı Ahmet Zeki Yeşil, hem büyüklere hem de küçüklere Nasrettin Hoca fıkraları yazdı. Nasrettin Hoca günümüzde yaşasaydı karşılaştığı olaylara ve kişilere ne tepki verirdi ve ne söylerdi?
Yeşil, Nasrettin Hoca’yı aramıza getirdi. Çünkü içinde bulunduğumuz çağda ona çok ihtiyacımız var. Nasrettin Hoca yine insanlara toplumsal eleştirilerde bulunuyor. Hoca, yine gülümsetirken düşündürüyor. Kendinizi çevrenize dinletmek ve dikkatlerini çekmek istiyor musunuz?
Öyleyse bu kitap sizin yardımcınız olacaktır.

Nasrettin Hoca Aramızda KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Nasrettin Hoca Aramızda yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Nasrettin Hoca Aramızda İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Eğlence ve Mizah Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Nasrettin Hoca Aramızda kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir