Öğrenci ve Öğretmen Duyguları & Özyeterlik İnançları: Bir Alanyazın Çalışması kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Öğrenci ve Öğretmen Duyguları & Özyeterlik İnançları: Bir Alanyazın Çalışması kitabını Türkçe olarak Eğitim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Öğrenci ve Öğretmen Duyguları & Özyeterlik İnançları: Bir Alanyazın Çalışması KİTAP AÇIKLAMASI

Bir alanyazın çalışması olan bu eserde duyuş kavramının iki önemli bileşeni olan inanç ve duygunun karşılıklı ilişkisine, öğrenci ve öğretmen motivasyonu bağlamında iki öncü kuram olarak kabul gören sosyal öğrenme ve denetim-değer kuramları çerçevesinde ışık tutulmaya çalışılmaktadır. Bu eserde, eğitim ve öğretim sürecinin en önemli bileşenleri olan öğrenci ve öğretmenlerin deneyimledikleri duyguların ve özyeterlik inançlarının nasıl bir etkileşim içinde oldukları ulusal ve uluslararası alanyazın bağlamında açıklanmaya çalışılmıştır. Ayrıca, öğretmen ve öğrenci duyguları ve bu duyguların karşılıklı ilişkisinin ulusal alanyazında yeni yeni yer almaya başlaması ve uluslararası alanyazında ise çoğunlukla bireysel kültürlerde çalışılması, bu alanda yapılmış olan çalışmaların doğasını anlama ve diğer çalışmalara ışık tutması açısından büyük bir önem taşımaktadır. Son olarak, eserin başta eğitimciler ve özellikle eğitim psikolojisinde bilimsel çalışmalarını sürdüren araştırmacılar olmak üzere eğitim alanında çalışan herkes için bir kaynak kitap görevi göreceği düşünülmektedir.

Öğrenci ve Öğretmen Duyguları & Özyeterlik İnançları: Bir Alanyazın Çalışması KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Öğrenci ve Öğretmen Duyguları & Özyeterlik İnançları: Bir Alanyazın Çalışması yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Öğrenci ve Öğretmen Duyguları & Özyeterlik İnançları: Bir Alanyazın Çalışması İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Eğitim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Öğrenci ve Öğretmen Duyguları & Özyeterlik İnançları: Bir Alanyazın Çalışması kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir