Rehberim Müjdecim Efendim (Hayatı Peygamberimizle (a.s.v.) Yaşamak) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Rehberim Müjdecim Efendim (Hayatı Peygamberimizle (a.s.v.) Yaşamak) kitabını Türkçe olarak İslam Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Rehberim Müjdecim Efendim (Hayatı Peygamberimizle (a.s.v.) Yaşamak) KİTAP AÇIKLAMASI

O (s.a.s.) bizim güneşimiz. Cahiliye karanlıklarını O dağıttı Allah’ın izni ve inayetiyle. O yokken küfür vardı, zulüm vardı, vahşet vardı dünyada. O gelince iman, adalet ve güzel ahlak aydınlattı ufuklarımızı bir anda. O’nun gelişi müjdeydi mazlumlara, yetimlere, ezilenlere; korku verdi tüm zalimlere, müstekbirlere.
O’nu Allah (c.c.) sevdi en başta. Öyle sevdi ki, ömrüne yemin etti şanlı Kur’ân’ında. Habib edindi kendine. Ahirette kendisine Kevser havuzunu verdi ve ulaştırdı O’nu en yüce makama, Makam-ı Mahmud’a. “Şüphesiz ki Sen en üstün ahlâka sahipsin.” diyerek üsve-i hasene; yani her konuda “en güzel örnek” kıldı inananlara. O’nu sevmeyi imanın olmazsa olmaz şartı kıldı kullarına. Ümmeti de destansı bir sevgiyle sevdi O’nu; Uğrunda canlarını, mallarını ve evlatlarını feda pahasına. Allah’ın en büyük ikramıydı O insanlara. İnsanlar O’nun sayesinde kavuştular hayat rehberleri Kur’ân’a ve kurtuluş dini İslâm’a.

Rehberim Müjdecim Efendim (Hayatı Peygamberimizle (a.s.v.) Yaşamak) KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Rehberim Müjdecim Efendim (Hayatı Peygamberimizle (a.s.v.) Yaşamak) yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Rehberim Müjdecim Efendim (Hayatı Peygamberimizle (a.s.v.) Yaşamak) İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

İslam Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Rehberim Müjdecim Efendim (Hayatı Peygamberimizle (a.s.v.) Yaşamak) kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir