Sana Nasıl Yeniden Güveneceğim? kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Sana Nasıl Yeniden Güveneceğim? kitabını Türkçe olarak Psikoloji Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sana Nasıl Yeniden Güveneceğim? KİTAP AÇIKLAMASI

“Bu kitap, sadakatsizliğin ardından ilişkilerini yeniden kurmak isteyen çiftler için harika bir rehber. Dr. Spring, çarpıcı bir anlatımla sadakatsizliğin kökenlerini açıklıyor ve ilişkiyi onarmak için etkileyici öneriler sunuyor.” Aaron Beck
 
Zarar görmüş ilişkilerde güveni yeniden inşa etmek mümkün müdür? Dr. Spring, iki taraf da dürüst davranırsa ve bu süreci atlatmak için gereken becerileri öğrenmeye hevesli olursa bunun mümkün olacağını belirtiyor. Tarafları “incinmiş” ve “sadakatsiz” partner olarak isimlendiren Spring, bu acı verici deneyimin süreçlerini iki taraf açısından da ele alarak çiftlere birbirlerinin zihinlerine ve kalplerine yeniden ulaşabilecekleri bir alan açıyor. Bu güvenli alanda partnerlerin daha büyük bir anlayış ve şefkatle sorunun kökenine inmelerine, kendilerine karşı dürüst olmalarına ve eğer isterlerse yeniden yakınlaşmalarına olanak sağlayacak adımlar incelikle özetleniyor.
 
“Sana Nasıl Yeniden Güveneceğim?” sadakatsizliğin ardından gitme veya kalma kararını vermenin, olanlar hakkında konuşmanın, affetmeyi öğrenmenin ve cinsel yakınlığı yeniden oluşturmanın yanı sıra sanal ortamdaki ihanet biçimlerine nasıl yaklaşılabileceğinin de pratik yollarını gösteriyor.
 
İlişkilerin karmaşıklığını ve bireysel farklılıkları göz ardı etmeden hem incinmiş partnerin hem de sadakatsiz partnerin kaygılarını ve kuşkularını irdeleyen kitap, iyileşme yolunda sizin için benzersiz ve umut verici bir rehber olacak.
 

Sana Nasıl Yeniden Güveneceğim? KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Sana Nasıl Yeniden Güveneceğim? yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Sana Nasıl Yeniden Güveneceğim? İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Psikoloji Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Sana Nasıl Yeniden Güveneceğim? kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir