Süper Yetenek Arda kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Süper Yetenek Arda kitabını Türkçe olarak Spor Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Süper Yetenek Arda KİTAP AÇIKLAMASI

Doğanın en çarpıcı mucizesi, futbolun yürekleri titreten sahnesinde yıldızını gösterdi. Arda Güler, Türk futbolunun parlayan yeni yeteneği, duygusal bir hikayenin kahramanı. 19 Haziran 2023’ün tarih defterine adını altın harflerle kazıdı. Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanan Türkiye-Galler maçında, Arda Güler’in ayaklarından çıkan gol, bir milat oldu. Henüz 18 yaşında olmasına rağmen, attığı bu golle Türk futbol tarihine adını yazdıran en genç isim oldu. Gözleri  kamaştıran yeteneğiyle Real Madrid’in kapılarını aralayan Arda Güler, Süper Lig’den en yüksek bedelle transfer edilen Türk futbolcu oldu. Onun yükselişi, külle kaplı bir yıldızın doğuşu gibi. Geleceğin umudu, tutkulu bir yolculuğa çıkarken yıldızını parlatmaya devam ediyor. Arda Güler, adını kalbimize kazıyan duygusal bir destanın kahramanı.#kalite

Süper Yetenek Arda KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Süper Yetenek Arda yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Süper Yetenek Arda İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Spor Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Süper Yetenek Arda kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir