Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:8 Mart 2023 kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:8 Mart 2023 kitabını Türkçe olarak Dergiler Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:8 Mart 2023 KİTAP AÇIKLAMASI

Teklif, varoluşumuza temel teşkil eden temalarla ilgili sorgulama sürecini bu kez üniversite temasıyla sürdürüyor.
Teklif, her seferinde olduğu gibi klasik hükmündeki kitapların tanıtımları, muhtelif alıntılar ve uzmanlarca kaleme alınan makalelerle geçmişten günümüze üniversiteyi ele alan farklı yaklaşımlara bütünlüklü bir bakış getirmeye çalışıyor.
Teklif, pek çok alanda yeni teknolojik devrimlerin yaşandığı,
kapitalizmin yeni biçiminin tüm kurumları hizmet veren
yapılara dönüştürmekte olduğu, yapay zekâ teknolojilerinin
enformasyon derleme çabalarını insanlara ait bir alan
olmaktan çıkardığı, her türlü kaynağın elektronik ortamda
son derece hızlı bir biçimde ulaşılabilir hale geldiği, sosyal
medya ve internet mecralarının gençleri hıza, derin düşünmemeye, her an eğlenceyle bağ kurmaya alıştırdığı ve dolayısıyla gençlerin dikkatlerini kapalı sınıflarda uzun süre tutmanın neredeyse imkânsızlaştığı (…) bir dönemde herkesi üniversite üzerine yeniden tefekkür etmeye davet ediyor.
Teklif, üniversite üzerine geniş kapsamlı bir tartışmayı şimdiye kadar ele aldığı tüm temalarıyla irtibatlı olarak tartışmaya açıyor.

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:8 Mart 2023 KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:8 Mart 2023 yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:8 Mart 2023 İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Dergiler türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:8 Mart 2023 kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir