Uzaklarda Arama Düşman Cebinde kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Uzaklarda Arama Düşman Cebinde kitabını Türkçe olarak Sağlık Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Uzaklarda Arama Düşman Cebinde KİTAP AÇIKLAMASI

Bu Kitap Size Sigarayı Bıraktıracak!.. “Bir kitap okudum, hayatım değişti” derler ya, işte aynen öyle… Siz de bu kitabı okuyunca hayatınız değişecek! Bu kitap sizin sigaraya “bakış açınızı” değiştirecek ve sigara hakkındaki düşünceleriniz “alt-üst” olacak!.. Bu zamana kadar sigarayla ilgili birçok şey duydunuz, birçok yazı okudunuz. Bütün bunları bir kenara bırakın ve bir de benim yazdıklarımı okuyun! Bu zamana kadar hep düşündün… Soruyorum; “ne zaman bırakacaksın?” diye, “düşünüyorum!” diye cevap veriyor. Zaten, bu zamana kadar sigarayı bırakmayı sadece düşündün. Hep düşündün ve düşünmekle kaldın. Takılıp kaldın orda. Bir adım ötesine geçemedin… Hep düşünüp durmanın neye faydası oldu? Hiçbir şeye… Bir türlü şu mereti kaldırıp atamadın elinden… Gel, artık daha fazla düşünme! Harekete geç! İcraata geç! Zaten, geç kaldın. Daha fazla geç kalma… Bu zamana kadar hep erteledin… “Yarın bırakırım, öteki gün bırakırım, 3 gün sonra bırakırım, 5 gün sonra bırakırım, bu ayın başında bırakacağım, 2 ay sonra bırakırım” deyip durdun… Artık, bu oyalanmayı bırak. Kendini kandırıp durmayı bırak. (Çünkü, bu zamana kadar hep böyle sözlerle kendini oyalamış ve her seferinde de kendini kandırmıştın) Hiç olmazsa bu sefer kendi kendini kandırma ve bu işi ARTIK bitir! Bu işe artık bir son ver!.. Bu zamana kadar birçok defa sigarayı bırakmayı denediniz ama bırakamadınız. Tamam… Bir de bu kitabı okuyun derim. Ne kaybedersiniz? Okuduktan sonra bırakmazsanız, hiçbir kaybınız olmayacak ama bırakırsanız çok büyük kazançlarınız olacak.
 
Lütfen, Bu Kitabı Okuduktan Sonra Sigara İçenlere Hediye Edin Ki; Onların Da Sigarayı Bırakmalarına Yardımcı Olun.

Uzaklarda Arama Düşman Cebinde KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Uzaklarda Arama Düşman Cebinde yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Uzaklarda Arama Düşman Cebinde İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sağlık TIP Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Uzaklarda Arama Düşman Cebinde kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir