Viyola ve Viyolonsel İçin Melodik Seçkiler kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Viyola ve Viyolonsel İçin Melodik Seçkiler kitabını Türkçe olarak Müzik Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Viyola ve Viyolonsel İçin Melodik Seçkiler KİTAP AÇIKLAMASI

2010 yılında viyola viyolonsel düeti çalarak yolları kesişti ve müzikle konuşmaya başladıkları bu yola hayatlarını birleştirerek devam ettiler. İki çalgı eğitimcisi olarak seslerin onlara sunduğu sonsuz kaynaktan beslenmeyi her daim sürdürdüler. Bu serüvende kendi çalgılarıyla ile birlikte müzik yapabilecekleri çok sınırlı sayıda eser olduğunu görmek, onları severek dinledikleri eserleri birlikte çalabilecek şekilde düzenlemeye teşvik etti. Amaçları birlikte dinlerken keyif aldıkları eserleri birlikte yorumlamaktı. Bu amaçla dinlemeyi en sevdikleri müzikler, viyola ve viyolonsel düetleri olarak yeniden yorumlanarak melodik seçkilere dönüştü. Eserler çalgı ve oda müziği eğitiminde kullanılabilir şekilde düzenlendi. Aynı zamanda düzenleme sürecinde eserlerin karakteristik özellikleri korundu.
Kitapta Pyotr Tchaikovsky’nin “Nocturne”, Isaac Albeniz’in “Playera”, Pablo de Sarasate’nin “Malaguena”, Tofiq Quliyev’in ise “Qemgin Mahnı” ile “Sevinç Mahnısı”nın yanı sıra “Ağ Elime Mor Kınalar” isimli Denizli Türküsü ve “Onbirli” isimli Üsküp Halk Oyununun viyola ve viyolonsel için düzenlemeleri yer almaktadır.
Çalan herkesin keyif alması ve müzik eğitimine katkı sağlaması dileği ile…

Viyola ve Viyolonsel İçin Melodik Seçkiler KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Viyola ve Viyolonsel İçin Melodik Seçkiler yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Viyola ve Viyolonsel İçin Melodik Seçkiler İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Müzik Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Viyola ve Viyolonsel İçin Melodik Seçkiler kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir