XXI. Yüzyılda Bütün İnsan & Huzura Yeniden Yolculuk kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

XXI. Yüzyılda Bütün İnsan & Huzura Yeniden Yolculuk kitabını Türkçe olarak Kültür Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

XXI. Yüzyılda Bütün İnsan & Huzura Yeniden Yolculuk KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap XXI. Yüzyılda İnsan Yönetimi adlı kitabın devamıdır. Birinci kitap daha teknik bir yaklaşımla insanı salt bir makine gibi görerek “gerekli malzemeler verildiğinde, doğru yatırım yapıldığında ‘ideal insan’ ortaya çıkar” tezini savunuyordu.Evet, üretimi esas almak için bu tür yaklaşımı benimsemek şart. Her işletme, her bir çalışan XXI. Yüzyılda İnsan Yönetimi’ndeki kurallara, önerilere dikkat etmek zorundadır. Üretmeden, verimli üretmeden yirmi birinci yüzyıla giremezsiniz!Ancak o kitapta eksik olanı başka bir kitapla tamamlamak gerekiyordu. Et ve kemik olarak da insanı anlatmak.‘Bütün insan’ı anlatmaya soyunmak!İnsan için sadece ‘bilgi donanımı’nın değil, aynı zamanda ‘duygu donanımı’nın da yirmi birinci yüzyılda gerekliliğini anlatmak. Hatta yirminci yüzyılda içini boşalttığımız insanın içini doldurmak. Evet, üretmeden, verimli üretmeden yirmi birinci yüzyıla giremezsiniz ama…Hayatınızda en az bir kere âşık olmadan da yirmi birinci yüzyıla giremezsiniz!

XXI. Yüzyılda Bütün İnsan & Huzura Yeniden Yolculuk KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

XXI. Yüzyılda Bütün İnsan & Huzura Yeniden Yolculuk yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

XXI. Yüzyılda Bütün İnsan & Huzura Yeniden Yolculuk İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Kültür Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

XXI. Yüzyılda Bütün İnsan & Huzura Yeniden Yolculuk kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir