Yalı Çapkını kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Yalı Çapkını kitabını Türkçe olarak Edebiyat Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Yalı Çapkını KİTAP AÇIKLAMASI

İki gencin ilk görüşte başlayan, tutkulu ve hüzünlü aşk hikayesinin anlatıldığı romanda, aşkın sıra dışı gücünü ve kural dinlemeyen isyanını göreceksiniz. Ailelerinin baskısı ile farklı hayatlara savrulan gençlerin, birbirlerinden kopamayışının ve o dönem toplumunun kurallarına muhalif bir aşk yaşamaya devam etmesi sonucu yaşanan olayları etkileyici bir dille anlatıldığı roman unutulmayanlar arasında iyi bir yere sahip.
Yazar bizlere o dönem İstanbul’unu bizlere çarpıcı bir dille anlatıyor. Yalı Çapkını Romanı sadece bir aşk hikayesi değil aynı zamanda o dönem insanını da bize iyi tarif eden bir kitap.
Okuyucunun bir solukta okuyacağı bu roman hüznün, kederin ve aşkın her dönemde yaşanası olağan hallerini paylaşıyor. Geç kalmış, itirafı ertelenmiş duyguların telafisi mümkün olmayan sonuçlarına tanıklık ediyor.

Yalı Çapkını KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Yalı Çapkını yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Yalı Çapkını İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Edebiyat Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Yalı Çapkını kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir