Yaşlılık Üzerine kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Yaşlılık Üzerine kitabını Türkçe olarak Felsefe ve Düşünce Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Yaşlılık Üzerine KİTAP AÇIKLAMASI

Ölüm ve yaşlılık, insan için birer musibet mi? Elden ayaktan düşmek, yaşlılığın başımıza gelen bir uğursuzluk olduğunu söylemek için yeterli mi?  

Ölümün ve yaşlanmanın uğursuzluk değil, tam aksine, önünde sonunda hepimize uğrayan ve memnuniyetle karşılamamız gereken “çağ”lar olduğunu ifade eden Cicero, deyim yerindeyse yüreğimize su serpiyor. Adını anmaktan dahi köşe bucak kaçtığımız ölümün ve yaşlılığın niçin cılız tesellilerle geçiştirilemeyeceğini ve hatta övülmeleri gerektiğini ruh-beden düalizmi üzerinden tartışıyor.

“Yaşamın en arzu edilen sonu; insanın cismini bir araya getiren doğanın, kendi eserini, akıl ve diğer yetiler henüz sağlamken bozmasıdır. Nasıl ki bir gemiyi veya evi en kolay onu inşa eden kişi parçalara ayırabilirse aynı şekilde insanın parçalarını bir araya getiren doğa da onun çözülmesi için en iyi aracıdır.”
 

Yaşlılık Üzerine KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Yaşlılık Üzerine yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Yaşlılık Üzerine İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Felsefe ve Düşünce Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Yaşlılık Üzerine kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir