YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting kitabını Türkçe olarak Sınav Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting KİTAP AÇIKLAMASI

Sevgili Sınav Öğrencileri,
Yirmi yılı aşkın süredir İngilizce sınav öğretmeni olarak çalışmaktayım. Birçok farklı kaynaklardan binlerce öğrencimle Ösym ingilizce sınavlarının yanı sıra uluslararası sınavlar için de eğitim verdim. Bu çalışmalarım sırasında zaman zaman farkettiğim piyasadaki kaynaklar arasında önemli bir eksiklik şu oldu.
Birincisi toplu olarak hazırlanmış yüksek hacimli bir kelime kitabı ve bu soruların özenle fen ve sosyal bilim dallarına uygun olarak taranarak gerçekleştirilmemesi.
İkincisi kendisini kelime anlamında yeterli hissetmeyen ve bu yüzden gereksiz telaş olmasının bizler tarafından yeterince farkedilememesi. İşte tam da bu yüzden siz sınav öğrencileri elinizdeki tek bir kitap ile bu ihtiyacını kolaylıkla giderebilecektir. Paragraf çalışmaları , okuduğunu kavrama, metinler üzerinde yorum yapabilme yeteneği kazanmada elinizdeki kitabım size önemli ölçüde özgüven kazandıracaktır. Zaman en önemli hazinemizdir ve bir dostumdan öğrendiğim gibi; Gençlik geçmez ele, geçirme boş emelle.Ben de tüm enerjimi ve yIlların tecrübesini harmanlayarak tamamen akademik metinleri tarayarak,okuyarak, araştırarak ‘VOCABULARY BLASTING‘ adlı kitabımı sizlerin beğenisine sunuyorum. Üstelik,ÖSYM tarafından her sene yapılan YDS, YÖKDİL VE YDT İngilizce sınavlarının çalışılması sırasında en çok dikkat edilmesi gereken kelime çalışmaları size ilerideki akademik hayatınızda da kitabımız ışık olacaktır.Pandemi döneminde yazmaya karar verdiğim süreçte manevi desteğini hep yanımda bulduğum eşim İngilizce öğretmeni Değer hanıma ve ileride meslektaşımız olacak oğlum Eralp’e de teşekkürü bir borç bilirim.
Sosyal medyada takip etmek isterseniz, neredeyse hergün paylaşımda bulunduğum ‘ erselhocafanclub ‘hesabım hem facebook hem de instagram’da mevcuttur. ‘Başarı onu en çok isteyenin ve tüm olumsuzluklara rağmen hiç vazgeçmeyenlerin olacaktır.’
Ersel KORKMAZ

YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sınav Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

YDS YÖKDİL YDT Vocabulary Blasting kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir