3'ten 4'e Hazırlık Seti kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

3'ten 4'e Hazırlık Seti kitabını Türkçe olarak Ders kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

3'ten 4'e Hazırlık Seti KİTAP AÇIKLAMASI

Merhaba arkadaşım! 
3’ten 4’e eksiksiz geçmenin yolu bu setten geçiyor!
Bu set ile 3’ten 4’e geçerken eski konuları tekrar edip 4.sınıf konulara giriş yapmış olacaksın.
Bu setimizin içerisinde yer alan kaynaklarımız sayesinde temelin çok önemli olduğu derslere tam manasıyla hazır olup sene içinde öğreneceğin konuları kafanda daha rahat nereye koyacağını bileceksin.
MEB kazanımlarına uygun ve güncel müfredata göre hazırlanan bu set sana bilimsel bağlantılar kurarak konuları tekrar ettirecek.
Unutma! Her zaman bir adım önde olmak için, ilk adımı erken atmak gerekir.
Ürün İçeriği: 0’dan 4’e Konu Anlatımlı Soru Bankası
• Yenilenen MEB 4. sınıf müfredatına göre tüm branş konularını alt başlıklara ayırarak kazanımları adım adım öğretir.
• Görme duyusunun öğrenmeyi %70-80 oranında etkilediği gerçeğinden yola çıkarak konu anlatım kısımlarını görsel tasarımlarla oluşturup “kalıcı öğrenme” gerçekleştirir.
• Bir sonraki konuya geçmeden önce sağ taraflardaki “Süz-Geç” testleriyle öğrenilen konuyu pekiştirir.
• Öğrencinin kendini değerlendirerek anlamadığı kısımları tekrar edebilmesini ve çözemediği sorularda video çözümleri ile konuları anlayarak geçmesini sağlar.
• Böylelikle öğrenmelerini üst üste ekleyerek daha kalıcı olan bir bilgi birikimine ulaştırır.
• Güncel sınav sistemlerine hazırlar. Beceri temelli öğrenme yaklaşımı için temel oluşturur.
Ürün İçeriği: 3’ten 4’e Hazırlık Kitabı
• İlkokulda en temel dersler olan Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri branşlarında MEB’in yayınladığı son müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.
• 2 ve 3. sınıftaki öğrenme alanlarının devamı niteliğindeki 4. sınıf konularına hazırlar. Bölüm başlarında 4. sınıf konuları ile ilişkilendirilen konular belirtilmiştir. Bölüm sonu testlerinden sonra ise 4. sınıfta öğrenilecek konuların alt başlıkları verilmiştir.
• Her konu başlığı için 3. sınıf tekrarı yaptırır. Böylece öğrenci 4. sınıfta öğreneceği konularla ilgili fikir sahibi olur.
• Testlerin ilk sayfası dikey kavrama düzeyi sorularından, ikinci sayfası ise MEB’in ilkokul seviyesi için yayınlamış olduğu soru ve etkinlik kitapçıklarındaki örnek sorular baz alınarak yeni nesil yatay sorulardan oluşur.
• Öğrencinin anlamadığı kısımları tekrar edebilmesini ve çözemediği sorularda video çözümleri ile konuları anlayarak 4. sınıfa hazırlanmasını sağlar.
• Güncel sınav sistemlerine hazırlar. Beceri temelli öğrenme yaklaşımı için temel oluşturur.

3'ten 4'e Hazırlık Seti KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

3'ten 4'e Hazırlık Seti yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

3'ten 4'e Hazırlık Seti İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ders kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

3'ten 4'e Hazırlık Seti kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir