9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) kitabını Türkçe olarak Ders kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) KİTAP AÇIKLAMASI

Her bir branş için ayrı ayrı hazırlanan Tudem 9. Sınıf Soru Bankaları; beceri temelli yeni nesil sorularla zenginleştirilmiş, farklı zorluk düzeylerindeki testlerin yer aldığı föylerden oluşuyor.

Millî Eğitim Bakanlığının öğretim programlarına uygun biçimde ünitelendirilmiş bu föyler, öğrencilerin kazanımlarını pekiştirmekle kalmıyor aynı zamanda taşıma kolaylığı da sağlıyor.  

9. Sınıf Soru Bankalarındaki her bir föyde, konunun önemli noktalarını vurgulayan bilgi kutuları ile desteklenmiş ”Kavrama Testleri” ve konuyu pekiştirici nitelikteki ”Pekiştirme Testleri” bulunuyor. 

Her ünitenin sonunda ”Ünite Değerlendirme Sınavı”, birinci ve ikinci dönem sonlarında ise ”Dönem Değerlendirme Sınavı” föyleri yer alıyor. Hacimli ünitelerde tam öğrenme sağlamak adına üniteye dair ara tekrar yaptıran ”Ünite Ara Sınavı” föyleri dikkat çekiyor. Deneme Sınavı niteliğindeki bu föylerdeki testlerde, mobil optikler fark yaratıyor. ”Mobil Analiz” uygulaması sayesinde mobil optikler okutularak hem hızlı ve sağlıklı bir değerlendirme yapılması hem de etkin dönüt alınması sağlanıyor.

Tamamı video çözümlü olan 9. Sınıf Soru Bankalarındaki video çözümlere, her bir testin ilk sayfasında bulunan kare kodlar okutularak kolaylıkla ulaşılabiliyor. 

Tamamı akıllı tahta uyumlu olan 9. Sınıf Soru Bankaları, AKAS uygulaması ve online akıllı tahta aracılığıyla sınıf içi kullanımda öğretmenlere kolaylık sağlıyor, keyifli ve kalıcı bir öğrenme deneyimi vadediyor.  

Tudem 9. Sınıf Soru Bankaları, öğrenme ve öğretme sürecinde öğretmenlere koşulsuz destek sağlarken öğrencilere de kılavuzluk ediyor. 

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ders kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir