Aç Olan Bedenin Değil Duyguların & İdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Aç Olan Bedenin Değil Duyguların & İdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı kitabını Türkçe olarak Sağlık Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Aç Olan Bedenin Değil Duyguların & İdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı KİTAP AÇIKLAMASI

Duygusal açlık, sevginin yerini yiyeceğin almasıdır. Çocukluk döneminde temel duygusal ihtiyaçların doyurulamamasından kaynaklanan boşluğu yiyecekle doyurma çabasıdır.
Duygusal açlık bir boyutta hemen herkeste vardır. Doyurulmamış çocukluk ihtiyaçları, bastırılmış duygular, gizlenen duygular. Kaçımız bilinçli ebeveynler tarafından yetiştirildik ki.
Duygusal açlığı doyurma ihtiyacı kilo verememenin en önemli nedenidir.
Bu kitapta, on duygusal durumdan hangisinin senin duygusal açlığını tetiklediğini keşfedeceksin.
Bedeninin bozulmuş olan olağanüstü hassas ve karmaşık sinir sistemini fabrika ayarına geri döndürmeyi öğreneceksin.
Yemek yemenin neden otomatik tekrarlanan bir davranış haline geldiğini görüp açlık ve tokluk duygusunu yeniden ayırt etmeyi öğreneceksin.
Kilo vermeni engelleyen psikolojik engelleri görecek bunları aşmanın yolunu keşfedeceksin.
Endişeli olduğumuzda kendimizi yemekle “uyuşturabiliriz.” Haz yiyecekleri beyinde dopamin salgısını artırır ve geçici olarak kendimizi iyi hissederiz. Ama daha sonra gereksiz yere yediğimiz için suçluluk duyarız.
Bu kitapta, uygulaması kolay, sonuçları mucizevi PiKi teknikleriyle endişe atıştırmalarını nasıl engelleyeceğini öğreneceksin.
Belli yiyeceklere hayır demekte zorlanıyor, aç olmamana rağmen atıştırma arzusu duyuyor, hiç olmayacak saatlerde karnın acıkıyorsa gereksiz açlık duygusunu bastırmak için sana yardımcı olacak ve büyük ihtimalle hayatında ilk kez duyduğun yöntemleri keşfedeceksin.

Aç Olan Bedenin Değil Duyguların & İdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Aç Olan Bedenin Değil Duyguların & İdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Aç Olan Bedenin Değil Duyguların & İdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sağlık TIP Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Aç Olan Bedenin Değil Duyguların & İdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir