Ahlaki ve Vicdani Kuraklık kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Ahlaki ve Vicdani Kuraklık kitabını Türkçe olarak Kültür Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Ahlaki ve Vicdani Kuraklık KİTAP AÇIKLAMASI

Kötülerin, kötülüklerin, katillerin, canilerin, ödüllendirildiği; güçlülerin işlediği bütün suçların bir şekilde bağışlandığı; ahlâkın, ehliyet ve liyakatin değil, ideolojik tercihlerin ve tavırların taltif edildiği; adaletsizliklerin ve zulümlerin yadırganmadığı, sorgulanmadığı bir dünyada yaşıyoruz.
İdeolojik barikatlar, duvarlar yükseliyor insanların önünde. Hayatı anlamlı kılan temel değerler, insanlık hayatından çekiliyor. İnsanlığın dünyasında karşıtlıkları çoğaltıp derinleştiriyor militarist politikalar.
Uygarlık denilince bugün aklımıza emsalsiz canavarlıklar geliyor, işgaller, istilalar, katliamlar geliyor. Uygarlık denilince aklımıza, yeryüzü coğrafyasındaki güçsüz toplumların üzerine yağdırılan ölümler geliyor.
Tarih, yanlış yönde ilerliyor. Dünya ve insanlık yanlış bir yöne doğru sürükleniyor. Yanlış ve acımasız zamanlarda yaşıyoruz. Sınırsız ihtiraslar, sınırsız ahlaksızlıkları, sınırsız ahlaksızlıklar da sınırsız ihtirasları doğurup büyütüyor.

[ad_2]

Ahlaki ve Vicdani Kuraklık KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Ahlaki ve Vicdani Kuraklık yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Ahlaki ve Vicdani Kuraklık İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Kültür Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Ahlaki ve Vicdani Kuraklık kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *