Alışkanlıkların Gücü & Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Alışkanlıkların Gücü & Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? kitabını Türkçe olarak Ekonomi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Alışkanlıkların Gücü & Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? KİTAP AÇIKLAMASI

Alışkanlıkların Gücü’nde New York Times’ın ödüllü iş dünyası muhabiri Charles Duhigg, alışkanlıkların neden var olduğunu ve nasıl değiştirilebileceğini keskin zekası ve muazzam ifade yeteneğiyle keyifli bir şekilde anlatarak, insanoğlunun doğasına yönelik yepyeni bir bakış açısı ortaya koymaktadır.

Kitabı okuduğunuzda, bazı insanların ve şirketlerin kendilerini neden bir çırpıda değiştirebildiklerini, bazılarınınsa neden yıllarca uğraştıkları halde değişmeyi başaramadıklarını anlayacaksınız.

Alışkanlıkların Gücü & Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Alışkanlıkların Gücü & Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alışkanlıkların Gücü & Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ekonomi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Alışkanlıkların Gücü & Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir