Aromaterapi Krem ve Losyonların Hazırlanması kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Aromaterapi Krem ve Losyonların Hazırlanması kitabını Türkçe olarak Sağlık Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Aromaterapi Krem ve Losyonların Hazırlanması KİTAP AÇIKLAMASI

Donna Maria ile arometarapi kremleri ile losyanları dünyasına adım atın ve pek çok özel kozmetikçiler güzellik salonlarında bulabileceğiniz doğal bir cilt bakımı ürünlerini hazırlamanın ne kadar koyal olduğunu öğrenin. Basit beş aşama ile kişisel yüz kremleri, vücut ovmaları, nemlendiriciler, dudak kremleri ve daha fazlasını tamamen doğal bileşenlerle (dünyanın azı en egzotik aromatik yağları da dahil) hazırlayabiliriniz.

Kendimizi sentetik maddelerden arındırın. Ev yapımı losyonların zevklerini yaşayın, cildinizi koruyun ve kollayın.

Donna Maria cildinizi yeniden canlandıracak hafif, besleyici kremler ve baştan ayağa daha sağlıklı genç görünen bir görünüm kazanmanızı sağlayacak gizli formülleri sizinle paylaşmaktadır.

Aromaterapi Krem ve Losyonların Hazırlanması KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Aromaterapi Krem ve Losyonların Hazırlanması yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Aromaterapi Krem ve Losyonların Hazırlanması İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sağlık TIP Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Aromaterapi Krem ve Losyonların Hazırlanması kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir