Cesur Yeni Tıp & Bir Dokturun Otoimmün Hastalığını Fonksiyonel Tıp ile İyileştirme Serüveni kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Cesur Yeni Tıp & Bir Dokturun Otoimmün Hastalığını Fonksiyonel Tıp ile İyileştirme Serüveni kitabını Türkçe olarak Sağlık Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Cesur Yeni Tıp & Bir Dokturun Otoimmün Hastalığını Fonksiyonel Tıp ile İyileştirme Serüveni KİTAP AÇIKLAMASI

Peki ya doktor hastalanırsa?
Dr. Cynthia Li her şeye sahipti: Tıp alanında başarılı bir kariyer, sevgi dolu bir evlilik ve çocuklar. Ve bir gün her şey çöktü. Otoimmün tiroid probleminin ortaya çıkışıyla garip semptomlar doktorumuzun vücudunu tüketmeye başladı. Buna rağmen tekrarlanan test sonuçlarının normal olması hem kendisini hem de doktorları şaşırtmaktaydı. Ve böylece Li, cevapları bulmak için kişisel yolculuğuna başladı.
Li, yazdığı bu yol gösterici biyografisinde okuyucu ile yaşamını sınırlayan otoimmün hastalığı hakkındaki gerçekleri, batı tıbbının çözümsüz kaldığı noktaları ve iyileşme savaşından kazanımlarını zihin, beden ve ruh özelinde paylaşıyor. Li, bu savaşında fonksiyonel tıbbın gösterdiği yolda hastalığının kökenine iniyor ve bedeninin hafıza kilidini nasıl açacağını öğreniyor. Kanıta dayalı bilimin öncülüğünde, geleneksel tedavi pratikleri ve sezginin gücü ile Li, benzer durumda olan hastalara ve doktorlara yeni bir bakış açısı sunuyor.
 
“Li’nin kitapta sunduğu, iyileşmeye giden 15 pratik adım ile isteyen herkes bedenin hafızasını ve ruhunu bulabilir ve kendi iyileşme yolculuğuna başlayabilir. 
Li’nin gerçekçi ve samimi paylaşımları çok çarpıcı ve bir bıçak gibi keskin…
Bu kitap, tekrar okunması ve hatırlanılması gereken iyi bir yol gösterici.”

Cesur Yeni Tıp & Bir Dokturun Otoimmün Hastalığını Fonksiyonel Tıp ile İyileştirme Serüveni KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Cesur Yeni Tıp & Bir Dokturun Otoimmün Hastalığını Fonksiyonel Tıp ile İyileştirme Serüveni yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Cesur Yeni Tıp & Bir Dokturun Otoimmün Hastalığını Fonksiyonel Tıp ile İyileştirme Serüveni İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sağlık TIP Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Cesur Yeni Tıp & Bir Dokturun Otoimmün Hastalığını Fonksiyonel Tıp ile İyileştirme Serüveni kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir