Çoban Yemekleri & Çoban Azığı İkram Ettiği Yemekler kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Çoban Yemekleri & Çoban Azığı İkram Ettiği Yemekler kitabını Türkçe olarak Hobi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Çoban Yemekleri & Çoban Azığı İkram Ettiği Yemekler KİTAP AÇIKLAMASI

Akşam, ateş çemberinin etrafında yarenlik almış başını giderken, yöresel kıyafetli kızlar, erkekler kırıntı ikram etse, turistlerin memnuniyeti tavan yapar. Kırıntı, kurutulmuş meyveler, çerezdir yani. Sabah kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, atıştırmalıklar derken yarenlik saati gelir çatar.
 
Bu kitapta “Dağların Efendisi Çoban Kırsal Turizmde” adlı kitapta dile getirdiğim proje niteliğindeki çalışmaya destek olacak şekilde çobanların, göçerlerin yaylada, dağlarda yaptıkları yemeklerden örnekler verilmiştir. Bilinen yemek kitaplarıyla ilgisi yoktur; amaç, kırsal turizme yönelmeye davet, hayvancılığa destek olurken, çobanla el ele vererek turizme açılan yeni bir kapı sunmaktır.
                                                                                         Seher Keçe Türker

[ad_2]

Çoban Yemekleri & Çoban Azığı İkram Ettiği Yemekler KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Çoban Yemekleri & Çoban Azığı İkram Ettiği Yemekler yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Çoban Yemekleri & Çoban Azığı İkram Ettiği Yemekler İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Hobi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Çoban Yemekleri & Çoban Azığı İkram Ettiği Yemekler kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *