Eğlenceli Korece kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Eğlenceli Korece kitabını Türkçe olarak Eğitim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Eğlenceli Korece KİTAP AÇIKLAMASI

Eğlenceli Korece Giriş ve Orta Seviye adlı bu kitap, hiç Korece bilmeyenler ve Korece bilgisini ilerletmek isteyenler için tasarlanmış bir başvuru kitabıdır. Kitapta giriş ve orta seviye dil bilgisi ekleri, kelimeler, TOPİK sınavı kelimeleri, bulmacalar, Korece okuma parçaları, Kore kültürüne dair bir yazı ve öğrencilerin Kore alfabesi ve hece yazımları ile ilgili yazı alıştırması yapabilmeleri için yazı alıştırması kağıtları da yer almaktadır. Korece öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış bu kitapla siz de eğlenerek öğrenmeye hazır mısınız?

[ad_2]

Eğlenceli Korece KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Eğlenceli Korece yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Eğlenceli Korece İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Eğitim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Eğlenceli Korece kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *