Ekipler kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Ekipler kitabını Türkçe olarak Ekonomi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Ekipler KİTAP AÇIKLAMASI

Yüksek performanslı grupların kimyası, artık bir gizem değil. Öyleyse neden bazı ekipler sürekli yüksek performans gösterirken, diğerleri sıkıntı çekiyor? Harvard Business Review’de yayınlanan en iyi makalelerden oluşan 10 MUST READS dizisinin yeni kitabı EKİPLER, geniş ve motive ekipler kurmanın önemini bilenler için kaleme alındı. Harika Ekipler Kurmanın Yeni Bilimi -Alex Pentland Ekipler Neden Başarısız Olur -J. Richard Hackman ile röportaj Ekiplerin Disiplini -Jon Katzenbach ve Douglas Smith İşbirlikçi Ekipler Oluşturmanın Sekiz Yolu -Lynda Gratton ve Tamara Erickson Küçük Kazançların Gücü -Teresa Amabile ve Steven Kramer Grupların Duygusal Zekasını Oluşturmak -Vanessa Urch Druskat Çok Kültürlü Ekipleri Yönetmek -Jeanne Brett, Kristin Behfar Ekipler Ne Zaman Karar Alamazlar? -Bob Frisch Virtüöz Ekipler -Bill Fischer ve Andy Boynton Yönetim Ekipleri: Yararlı Bir Çekişme Sağlamanın Yolları -Kathleen Eisenhardt, Öean Kahwaily

Ekipler KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Ekipler yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Ekipler İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ekonomi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Ekipler kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir