Güldüren Futbol kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Güldüren Futbol kitabını Türkçe olarak Spor Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Güldüren Futbol KİTAP AÇIKLAMASI

Belki de hayatta en çok gülmeye ihtiyacımız var. Sizleri bu ihtiyacımızı karşılayacak bir kitapla buluşturuyoruz. Fatih Terim’den Şenol Güneş’e, Yılmaz Vural’dan Özkan Sümer’e, Metin Tekin’den Saffet Sancaklı’ya, Rıdvan Dilmen’den Arda Turan’a, Lemi Çelik’ten Sergen Yalçın’a, Oğuz Sarvan’dan Cüneyt Çakır’a, Adnan Polat’tan Sadri Şener’e, Turgay Şeren’den Puşkaş Ergun’a, Burak Yılmaz’dan Emre Belözoğlu’na… Kısacası 1959’dan günümüze kadar yüzlerce futbolcu, teknik direktör, hakem ve yöneticinin güldüren anılarıyla…

“10 sene önce futbol takımlarında daha fazla anı oluyordu ama şimdi teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte kimileri müzik dinliyor kimileri bilgisayarlarıyla uğraşıyor. Bu yüzden futbolcular antrenmanlar dışında birbirlerini çok da fazla görmüyorlar.”
Alex De Souza

Gazeteci-Yazar Behram Kılıç, Alex’in bahsettiği o komik anıları bu kitapta topladı.

Güldüren Futbol KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Güldüren Futbol yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Güldüren Futbol İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Spor Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Güldüren Futbol kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir