İstanbul’un Tarihi Eserleri (Saraylar, Kiliseler, Camiler) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

İstanbul’un Tarihi Eserleri (Saraylar, Kiliseler, Camiler) kitabını Türkçe olarak Sanat Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

İstanbul’un Tarihi Eserleri (Saraylar, Kiliseler, Camiler) KİTAP AÇIKLAMASI

Bir zamanlar Roma İmparatorluğu’nun kızı olan, ardından Mistik Doğu’nun İmparatoriçesi tarafından taç giyen İstanbul; tarihin, sanatın ve mimarinin kucaklaştığı eşsiz bir şehirdir. Holden Hutton, bu muhteşem şehrin saraylarına, kiliselerine, camilerine ve diğer tarihi yapılarına dair derinlemesine bir bakış sunuyor. Bu kitap, İstanbul’un tarihi zenginliklerini keşfetmek isteyen herkes için bir anahtar niteliğinde. Konstantinopolis’in tarihi ve topografyasına dair bilgiler, eski uygarlıklardan günümüze kadar uzanan büyülü bir yolculuğa çıkartıyor. Bu kitapta neler var?
İstanbul’un mimari harikalarının ve tarihine dair derinlemesine analizler.
Profesör Bury, Bay Tozer, von Hammer ve diğer tanınmış isimlerden alıntılarla zenginleştirilmiş içerik.
Kayserlerinin (valilerin) evleri
Bu kentin büyüleyici öyküsü.
Hutton, orijinal otoritelerden, modern yazarlardan ve şahsi deneyimlerinden yola çıkarak, bu eşsiz şehrin hikayesini canlandırıyor. İstanbul’un tarihi dokusunu keşfetmek isteyen okuyucular için, bu kitap hem rehber niteliğinde hem de derinlemesine bir araştırmanın ürünüdür. Türkçe’ye ilk kez çevrilen bu eserle İstanbul’un kucaklaştığı tarih, sanat ve mimari bölümlerinde okuyanlar için dair unutulmaz bir eser; bu deneyim için bu eseri kaçırmayın!

İstanbul’un Tarihi Eserleri (Saraylar, Kiliseler, Camiler) KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

İstanbul’un Tarihi Eserleri (Saraylar, Kiliseler, Camiler) yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İstanbul’un Tarihi Eserleri (Saraylar, Kiliseler, Camiler) İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sanat Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

İstanbul’un Tarihi Eserleri (Saraylar, Kiliseler, Camiler) kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir