İzdiham Dergisi 35. Sayı Haziran-Temmuz 2018 kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

İzdiham Dergisi 35. Sayı Haziran-Temmuz 2018 kitabını Türkçe olarak Dergiler Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

İzdiham Dergisi 35. Sayı Haziran-Temmuz 2018 KİTAP AÇIKLAMASI

Başarıya giden yolda uykusu gelince yatanların dergisi İzdiham yine müthiş bir sayı ile okuyucuların karşısına çıkıyor. Birbirinden değerli yazılar, şiirler ve bölümler var 35. sayıda.
Ve dünyaca ünlü bir isimle röportaj. Dünya basınında uzun bir aradan sonra Çakal Carlos ilk kez İzdiham’a konuştu. Üstelik Paris’te yattığı hapishanede yapıldı bu röportaj.

İzdiham Dergisi 35. Sayı Haziran-Temmuz 2018 KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

İzdiham Dergisi 35. Sayı Haziran-Temmuz 2018 yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İzdiham Dergisi 35. Sayı Haziran-Temmuz 2018 İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Dergiler türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

İzdiham Dergisi 35. Sayı Haziran-Temmuz 2018 kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir