Kadınlarımız kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Kadınlarımız kitabını Türkçe olarak Kadın Erkek Gelişim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Kadınlarımız KİTAP AÇIKLAMASI

Akıl ve duygunun birleşiminde oluşan evrensel dil ile estetik bir kaygının varlığı inkar edilemez. Bu temellendirme neticesinde kişinin ruhsal derinliklerinde yaptığı özgün yolculuk, bu form ile somutlaşır. “Kadınlarımız” kitabında yazar çalışmanın ana konusunu, “kadın” figürünün yalnızca tuvalde göründüğü şekliyle bir obje olmaktan çok kendisi için köklerini geçmişten alıp bugünün modern dünyasında, toplumsal statüsü ve yaşamın içerisindeki tüm değeriyle dirençli, sessiz ve sabırla bekleyen bir duruşun karşılığı olarak ifade ediyor. Resim eğitimcisi olan yazar kitapta bazı örneklemler neticesinde sanat anlayışını, çıkış noktasını, resimlerini yalın bir dille ifade etmek istediği meramını anlamlandırırken, aynı zamanda manifestosunu da aktarıyor. Kadın; anadır..

Kadınlarımız KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Kadınlarımız yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Kadınlarımız İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Kadın Erkek Gelişim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Kadınlarımız kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir