Kas Geliştirme Yöntemi & Alet Gerektirmeyen 110 Egzersiz kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Kas Geliştirme Yöntemi & Alet Gerektirmeyen 110 Egzersiz kitabını Türkçe olarak Spor Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Kas Geliştirme Yöntemi & Alet Gerektirmeyen 110 Egzersiz KİTAP AÇIKLAMASI

• KAS GELİŞİMİ • YAĞ KAYBI • FORMA GİRME • YÜKSEK PERFORMANS
 
Herkesin yapabileceği 110 etkili ve kolay egzersiz
 
Etkili bir kas geliştirme yöntemi ve yüksek kaliteli görselleri bir araya getiren bu kitap, ekipman kullanmadan kaslarını geliştirmek isteyen herkes için hazırlandı.
 
Olivier Lafay, hızlı ve kalıcı sonuçlar almanızı sağlayacak bir yöntem sunuyor. Bu yöntem çok aşamalı bir antrenman sistemi ve özel bir program serisinden oluşuyor. Böylece seviyesi ne olursa olsun her uygulayıcı istediği sonuçları alabiliyor: Fazla yağlardan kurtulmak, kaslarını geliştirmek ya da atletik yeterliliğini artırmak.
 
Bu programda önerilen 110 egzersiz kullanıcılara diledikleri zamanda ve yerde kas geliştirebilme imkânı sunuyor. Hiçbir alet ya da ekipman (halter, bank, makine) gerektirmeyen bu egzersizler, hâlihazırda ekipmanla çalışanlar tarafından da antrenmanlarını çeşitlendirmek ve tamamlamak amacıyla uygulanabilir. Esneklik ve dayanıklılık da unutulmamış, bu konulara ayrılan özel programlar sayesinde her uygulayıcı kendi istek ve ihtiyaçlarına en uygun tercihleri yapabilecek.
 
Her yaştan uygulayıcı için kısa zamanda daha fazla kas, daha fazla güç ve daha düşük yağ oranı…
 
Size, kendi evinizde yapabileceğiniz kişiye özel bir antrenman programı sunan bu kitap, yanınızda her yere götürebileceğiniz pratik bir rehber.
 
Yaşınız ya da hedefleriniz ne olursa olsun bu yöntem sizin ihtiyaçlarınıza uyum sağlayarak size sürekli ilerleyebilme imkânı tanıyor.
 
Çok aşamalı antrenman programında, kitaptaki 110 egzersizin tamamı etkili ve tutarlı bir biçimde kullanılmaktadır.
 
Rehberiniz sürekli elinizin altında olacak ve etkili bir değerlendirme sistemi sayesinde hedeflerinize rahatlıkla ulaşacaksınız.
 
Eğer üstün fiziksel hedeflere ulaşmak istiyorsanız bu yöntem size bunu nasıl başaracağınızı öğretecek.
 
Olivier Lafay’in egzersizleri, uzun yıllara dayanan düşünsel ve pratik bir çalışma ile insan bedenini bir bütün olarak ele alma arzusunun bir ürünü ve bu bağlamda da bizim terapi uygulamalarımızla tam bir bütünlük arz ediyor.”                            
Béatrice Callonnec-Guyon, Fizik Tedavi Uzmanı
“Az güç harcayarak büyük bir fark yaratmak isteyen herkes bu kitaba bayılacak.”                                                                    Denis Tiquet, ilosportfr
“Lafay Metodu vücut geliştirme dünyasına yeni bir soluk getirdi.”                                                                           musculactioncom

Kas Geliştirme Yöntemi & Alet Gerektirmeyen 110 Egzersiz KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Kas Geliştirme Yöntemi & Alet Gerektirmeyen 110 Egzersiz yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Kas Geliştirme Yöntemi & Alet Gerektirmeyen 110 Egzersiz İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Spor Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Kas Geliştirme Yöntemi & Alet Gerektirmeyen 110 Egzersiz kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir