Küresel Siyaset Konuşmaları & Diplomasi, Çatışma ve Siyasal Aktörler kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Küresel Siyaset Konuşmaları & Diplomasi, Çatışma ve Siyasal Aktörler kitabını Türkçe olarak Siyaset Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Küresel Siyaset Konuşmaları & Diplomasi, Çatışma ve Siyasal Aktörler KİTAP AÇIKLAMASI

Soğuk Savaş sonrası Afrika’dan Latin Amerika’ya, Orta Doğu’dan Asya-Pasifik’e kadar dünyanın birçok yerinde çatışmalar ve iç savaşlar meydana gelmiştir. Bu çatışmalar birçok insani krizin oluşmasına sebep olduğu gibi temel hak ve özgürlükleri de tehdit etmiştir. Bu doğrultuda bölgesel ve küresel meselelerde, etkin işbirliğinin yanı sıra çoktaraflı diplomatik girişimler ile birlikte sürdürülebilir barış ve kalkınma stratejilerinin de uygulanması gerekmektedir. 
       
Bu çalışma, günümüzü de etkileyen siyasi, iktisadi ve sosyal dönüşümlere neden olan krizleri, farklı örnekler ve perspektifler üzerinden incelemektedir. Bu eserde siyasi, ekonomik ve toplumsal istikrarsızlık dönemlerinde meydana gelen insanî krizleri, bu krizlerin iç ve dış dinamikleri, farklı disiplinler ışığında ele alınmıştır. Bu araştırmalara ek olarak, Türk dış politikasında sivil toplum aktörlerinin insanî diplomasi ve insanî yardım politikaları da analiz edilmiştir.

Küresel Siyaset Konuşmaları & Diplomasi, Çatışma ve Siyasal Aktörler KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Küresel Siyaset Konuşmaları & Diplomasi, Çatışma ve Siyasal Aktörler yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Küresel Siyaset Konuşmaları & Diplomasi, Çatışma ve Siyasal Aktörler İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Siyaset Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Küresel Siyaset Konuşmaları & Diplomasi, Çatışma ve Siyasal Aktörler kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir