Lea kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Lea kitabını Türkçe olarak Edebiyat Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Lea KİTAP AÇIKLAMASI

Annesinin ölümünden sonra büyük bir yalnızlığa düşen Lea, kendini dış dünyaya kapatır, babasından bile uzaklaşır. Onu bu içe kapalı yaşamından Bern Garı’nda duyduğu bir keman sesi çıkartır. Bu ses onun hayatında bir dönüm noktası olur, olağanüstü yeteneği ortaya çıkar ve tutkuyla keman çalarak dış dünyayla bağlantı kurar. Ancak Lea’nın tutkusu babasıyla arasındaki bağı da etkileyecektir, başarı yolunda bütün değerlere sırt çeviren kızının sevgisini ve yakınlığını yitirmemek uğruna seçtiği yol, babayı sıradışı bir karara yöneltecektir.
Lizbon’a Gece Treni romanıyla milyonlarca okur ve hayran edinen Pascal Mercier, Lea’da yine insan ilişkilerine dair derinlikli bir hikâye sunarken suç ve suçluluk kavramları üzerine de düşündürüyor.

Lea KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Lea yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Lea İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Edebiyat Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Lea kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir