Longevity Planı & Gençleşmek İsteyenlerin El Kitabı kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Longevity Planı & Gençleşmek İsteyenlerin El Kitabı kitabını Türkçe olarak Sağlık Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Longevity Planı & Gençleşmek İsteyenlerin El Kitabı KİTAP AÇIKLAMASI

BİLİMSEL YÖNTEMLER IŞIĞINDA YAŞLANMAYA SON!
 
Gerçekten yaşlanmak zorunda mıyız? Yaşlanmak kaderimiz mi?
Peki, neden yaşlanırız?
Yaşlanmak aslında bir hastalık mı? Yaşlanmanın önüne geçilebilir mi?
Peki, hangi özelliklere sahip bir hücre yaşlıdır, hangisi gençtir?
Gençlik dönemini uzatmak mümkün mü? 140 yıl yaşamak ister miydiniz?
 
Tüm insanlar Gılgamış Destanı’ndan bu yana ölümsüzlüğü kovalamış, güç sahibi kişiler bu amaca ulaşmak için çaba sarf etmişler. Mumyalanmış firavunlar bu arzunun en güzel antik örneklerinden…
Elbette kimse yüz yaşına kadar yaşayıp da son yirmi yılını ah’layıp vah’layarak geçirmek istemez. Size bir haberim var; şu andan itibaren aşina olduğumuz dedelik-nineliğin modası geçti. Bizler öyle yaşlanmayacağız.
Aslında sıkı durun, bu kitabı okuyan hiç kimse eski usul yaşlanmayacağını öğrenecek.
Bir haberim daha var; bilim insanları geriye doğru gençleşmenin de mümkün olabileceğini söylüyorlar.
İşte Longevity Planı, o zamana en az zararla, en sağlıklı hâlinizle ulaşmak, o güne olabilen en genç hücrelerle varabilmek için rehberiniz olacak. Biyolojik olarak yerinde saymaya başladığınızda şu anki durumunuzdan daha iyi bir hâlde olmanın yollarını gösterecek.

Longevity adı verilen bu yeni tıbbın hedefi, sizi hastalıklarınızın henüz başlamadığı gençlikteki sağlığınıza döndürmektir. 
Unutmayın; yaşlanma bir hastalıktır, tedavi edilebilir, durdurulabilir.
Bu kitap sizi yaşlanma hastalığından kurtaracak. Yaşam sürenizi uzatma rehberiniz olacak.

Yıllarını bu alana vermiş Dr. Ayşegül Çoruhlu, uzun zamandır beklenen bu kitabıyla, bilimsel yöntemlerin ışığında sizlere uzun sağlıklı bir yaşamın mümkün olduğunu ve bunun için yapmanız gerekenleri, yaş alma ile yaşlanma arasındaki farkı, üstelik bu kitapta öğreneceğiniz yöntemler sayesinde zamana karşı bir savaşla yaşlanmak yerine gençleşebileceğinizi anlatıyor.
Longevity Planı, gençleşmek isteyenlerin el kitabı…

Hazırlanın, filmi geri sarıyoruz!

Longevity Planı & Gençleşmek İsteyenlerin El Kitabı KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Longevity Planı & Gençleşmek İsteyenlerin El Kitabı yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Longevity Planı & Gençleşmek İsteyenlerin El Kitabı İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sağlık TIP Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Longevity Planı & Gençleşmek İsteyenlerin El Kitabı kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir