Mamak'tan Mekke'ye kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Mamak'tan Mekke'ye kitabını Türkçe olarak Edebiyat Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Mamak'tan Mekke'ye KİTAP AÇIKLAMASI

Daha önce “Adalar Adalılar isimli kitabımda genç yaşlarda
içinde yer aldığım sol siyasal görüş çevresinde yaşadıklarımı, zamana ilişkin düşünce ve tenkitlerimi, 12 Eylül öncesi ve sonrası özellikle Ulucanlar, Mamak ve Afyon cezaevlerinde yaşananları anlatmaya çalıştım. Afyon cezaevinde bilhassa düşünce ve inanç boyutunda İslam ile tanışıp özgürlüğüme kavuşma serüvenimi okurla paylaşmak istedim. Mamak’tan Mekke’ye isimli bu kitap ise dostların ve okurların tavsiyesi üzerine yakın tarihimizin kısa bir anı-yazısı olarak ortaya çıktı.

Eserde cezaevinden sonra RP, FP ve Ak Parti’de İslam ve
toplum adına verdiğimi düşündüğüm mücadeleyi devrin
siyasal tartışmaları etrafında anlatmaya çalıştım.

Diğer taraftan 1990 sonrası İslam coğrafyasında Siyonist-emperyalist işgal ve zulmü, ümmet ve millet üzerinde oynanan kirli oyunları kendi kişisel evrenimden değerlendirmeye gayret ettim.

Söz uçar yazı kalır.

Mamak'tan Mekke'ye KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Mamak'tan Mekke'ye yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Mamak'tan Mekke'ye İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Edebiyat Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Mamak'tan Mekke'ye kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir